Nitrilové rukavice KIMTECH PURE G3 NXT jsou nesterilní a bezprašné oboustranné rukavice vhodné pro různé operace v čistých prostorech. Nitrilové rukavice poskytují velmi vysokou úroveň čistoty a jsou přísně testovány, aby byla zajištěna shoda s předpisy, díky čemuž jsou vhodné pro prostředí třídy čistoty ISO 3 nebo vyšší. Nitrilové rukavice mají zesílené manžety, které zvyšují pevnost a zlepšují proces nasazení a zajišťují účinnou ochranu rukou, jejich použití je jednoduché a efektivní. 

 

Jemný povrch s texturovanými špičkami prstů navíc poskytuje lepší kontrolu a obratnost. Absence latexu z přírodního kaučuku snižuje riziko reakcí typu 1 spojených s rukavicemi, chrání uživatele i aplikaci a rukavice jsou při používání staticky disipativní, jsou vhodné pro citlivé procesy a komponenty. 

Detaily

Vlastnosti

  • 10 x 100 oboustranných rukavic (celkem 1 000)
  • Vysoká úroveň ochrany před kontaminací mikroorganismy a chemickým postřikem
  • Vynikající hmatová citlivost a jemný povrch pro práci v citlivých procesech.
  • Vyrobeno z nitrilu neobsahujícího latex a silikon
  • Nesterilní, oboustranný, jednorázové se zesílenou manžetou pro vyšší pevnost a snazší nasazení
  • Efektivní konstrukce balení připravené pro čisté prostory, které minimalizuje odpad.

Rukavice pro čisté prostory KIMTECH PURE * G3 NXT * jsou produktem OOP kategorie III podle směrnice 89/686 EEC, splňující požadavky AQL 1.5 a EN374-1 / -2 a jsou dodávány ve vícevrstvém obalu tak, aby byl transfer do vašich prostor bezpečný.

Rukavice KIMTECH G3 NXT