Rukavice pro čisté prostory, laboratoře, letectví, automobilový průmysl, chemický průmysl, elektroniku, farmaceutický průmysl, biologii a lékařské použití.

Velký výběr rukavic z latexu a nitrilu, kopolymeru a speciálních rukavic do čistých prostor. Textury a tloušťka rukavic se liší v závislosti na stylu a výrobci. Správný střih poskytuje pohodlí, zvyšuje nositelnost, obratnost a bezpečnost.

Vybírejte z rukavic SimTec, BioClean, Kimtech nebo dalších značek rukavic, které vyhovují vašim potřebám. Rukavice pro čisté prostory máme ve sterilních i nesterilních variantách.

Nejčastěji doporučujeme nitrilové rukavice, které ve srovnání s latexem, mají nižší obsah částic, iontově extrahovatelných a netěkavých zbytků (NVR). Nitril má také „paměťové“ vlastnosti, díky kterým se rukavice přizpůsobí tvaru ruky, což snižuje únavu. Je třikrát odolnější proti propíchnutí než latex a také poskytuje částečnou ochranu proti říznutí nebo škrábnutí. Díky svým disipativním vlastnostem je nitril ideální pro všechna citlivá prostředí, kde hrozí elektrostatický výboj.

Zobrazuji všech 15 výsledků