Utěrky pro čisté prostory a veškeré aplikace v kritickém prostředí. Prodáváme produkty značek Kimtech™, Contec® a další kvalitní utěrky pro čisté prostory.

Utěrky jsou nedílnou součástí každých čistých prostor. Poskytujeme komplexní sortiment utěrek a jednorázových mopů, které pokrývají každou oblast a každé použití.

Cleanroom.cz nabízí různé utěrky do čistých prostor: suché utěrky, navlhčené, nesterilní a sterilní utěrky, průmyslové a laboratorní utěrky pro splnění přísných požadavků farmaceutických, biomedicínských a zdravotnických provozů, polovodičů a mikroelektroniky , zdravotnictví, leteckého a kosmického průmyslu, laboratoří, potravinářství, tisku a automobilového průmyslu.

Naše utěrky zahrnují polyesterové se zatavenými okraji a utěrky se zcela utěsněnými okraji pro nejkritičtější aplikace. V nabídce máme utěrky i pro méně kritické oblasti. Utěrky jsou testovány na vlákna, částice, ionty, rezidua a endotoxiny, aby byla zajištěna mimořádná čistota pro stálou kvalitu a vysoký výkon.

Kvalita je naší nejvyšší prioritou. Například každý sterilní produkt je opatřen sterilizačním certifikátem a každý produkt je podroben podrobné vstupní kontrole.

Zobrazuji všech 9 výsledků