Úklidové vybavení pro čisté prostory a sterilní prostředí

Efektivita, procesní spolehlivost, efektivně vynaložené prostředky a hlavně snadná použitelnost jsou hlavními požadavky na úklidové vybavení pro čisté prostory.

V žádné oblasti nejsou požadavky na vybavení, materiál, efektivitu čištění a nakonec i výsledek tak vysoké jako v čistých prostorách. Výrobní prostředí s kontrolovanými oblastmi se objevuje ve stále více výrobních firmách a odvětvích. Zejména v čistých prostorách s nízkou klasifikací je třeba dodržovat přísné pokyny a jasně definované procesy, které musí vést k jasnému, reprodukovatelnému a ověřitelnému výsledku. Naše produkty jsou vyvíjeny, optimalizovány a vyráběny podle všech požadavků a předpisů.

Lidi, potažmo jejich manuální procesy je obtížné ověřit. Logicky nastavenými a snadno srozumitelnými pracovními procesy se však lze vyhnout chybám – například nedostatečnému smáčení povrchů nebo opětovnému použití kontaminovaných mopů. Ergonomicky navržené úklidové vybavení od výrobce PPS s jednoduchým ovládáním zvyšují motivaci a ochotu zaměstnanců pracovat bezpečným a správným způsobem a minimalizují riziko vzniku chyb.