Kontakt + FAQ

Adresa

Riegrova 51, 373 12 České Budějovice

Email

info@cleanroom.cz

Telefon

+420 722 058 002

 

Napište nám

Použijte formulář níže pro rychlé odeslání zprávy.

11 + 3 =

* Na vaši zprávu odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

FAQ

Zde naleznete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.

Jak si mohu objednat položky z vašeho katalogu?

Nejlepším způsobem je naspat e-mail nebo zavolat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných produktů nebo nalezneme výrobek, který bude přesně odpovídat vašim představám a potřebám.

Jakým způsobem je u vás možné platit?

Na základě vaší objednávky Vám vystavíme fakturu. Dle našich obchodních podmínek požadujeme platbu předem, pokud se ještě neznáme.

Co mám dělat, pokud nevím jaký produkt potřebuji?

Zavolejte nám nebo napište a buď najdeme řešení na dálku nebo vás navštívíme. Máme zkušenosti se zákazníky z mnoha odvětví a rádi se o naše znalosti podělíme i s vámi.

Jakým způsobem doručujete?

Využíváme služeb kurýrů a přepravních společností po celé Evropě.

Jak dlouho trvá dodání objednaných produktů?

U frekventovaných položek z našeho katalogu udržujeme stálou skladovou zásobu. U těchto položek doručujeme do 48 hodin od potvrzené objednávky. U produktů na objednávku (např. modulární úklidové systémy) je doba dodání do 10 pracovních dnů.

Proč nevidím ceny jednotlivých produktů?

Neprovozujeme e-shop, jsme velkoobchodní dodavatel a ceny si vždy domlouváme s našimi zákazníky na základě odebíraného množství, frekvence dodávek a v souvislosti s dalšími službami, které poskytujeme.

Mohu u vás nakoupit jako soukromá osoba?

Ano, prodáváme i soukromým osobám. Jen upozorňujeme, že je potřeba koupit v množství, které odpovídá minimální prodejní jednotce (celé balení).

Naše společnost přidává výrobu v čistých prostorech, pomůžete mi zorientovat se?

Samozřejmě, provedeme Vás základními informacemi a terminologií. V případě potřeby zorganizujeme také úvodní školení pro vaše pracovníky. 

X