Jednorázové mopy pro čisté prostory. Jednorázové mopy jsou vhodné do čistých prostor, kde není prostor pro chybu. Všude tam, kde je vyžadována absolutní čistota jsou vhodné jednorázové mopy. V naší nabídce naleznete sterilní i nesterilní varianty.

V technickém průmyslu je cílem výroby čistých prostor úplná a nepřetržitá kontrola, stejně jako sledovatelnost výroby a kvalita šarže. Špičková technologie a extrémně složité procesy zajišťují, že čisté prostory„ v klidu“ a „v provozu“ jsou nepřetržitě monitorovány a obnovovány zpět do stavu „v klidu“. Každá složka zapojená do procesů v čistých prostorech a každý proces je součástí tohoto komplexního procesu kontroly kvality. Patří sem také úklid, který se nyní stal velmi důležitou součástí řídicího mechanismu a nyní je brán v potaz už při plánování čistých prostor. Dokonce i veškeré spotřební a provozní materiály hrají klíčovou roli při udržení kvality.

Pokud není, z provozních nebo procesních důvodů, možné používat pratelné mopy pro čisté prostory, jsou jednorázové mopy pro čisté prostory ideálním řešením.

Zobrazuji všech 6 výsledků