Jednorázové mopy pro čisté prostory.

Jednorázové mopy pro čisté prostory jsou vhodné do čistých prostor, kde není prostor pro chybu. Jsou jasnou volbou všude tam, kde je vyžadována absolutní čistota. V naší nabídce naleznete sterilní i nesterilní varianty.

V technickém průmyslu je cílem výroby čistých prostor úplná a nepřetržitá kontrola, stejně jako sledovatelnost výroby a kvalita šarže. Špičková technologie a extrémně složité procesy zajišťují, že čisté prostory jsou „v klidu“ i „v provozu“ nepřetržitě monitorovány a obnovovány zpět do stavu „v klidu“. Každá složka zapojená do procesů v čistých prostorech a každý proces je součástí tohoto komplexního procesu kontroly kvality. Patří sem také úklid, který se nyní stal velmi důležitou součástí řídicího mechanismu a je brán v potaz už při plánování čistých prostor. Dokonce i veškeré spotřební a provozní materiály hrají klíčovou roli při udržení kvality.

Pokud není, z provozních nebo procesních důvodů, možné používat pratelné mopy pro čisté prostory, jsou tyto mopy ideálním řešením.

Zobrazuji všech 6 výsledků